Our Gallery

Contact Info

شــركت كيش بتن جنوب (سهامي خاص) با هدف تولید بتن آماده درجه بندی شده، قطعات بتنی، پیمانکاری و سرمایه گذاری در اجرای پروژه های ساختمانی در سال 1374 تحت شماره 115070 و به شناسه ملی 10861529296 در اداره ثبت شركت هاي تهران به ثبت رسيده و متعاقباً با تصويب مجمع فوق العاده مورخ 1374/05/18 مركز آن به هرمزگان، بندر لنگه انتقال و نهايتاً در سال 1380 پرونده ثبتي آن به كيش ارسال و تحت شماره 1287 در تاريخ 1380/12/22 در واحد ثبت شركت ها و مالكيت هاي صنعتي و معنوي منطقه آزاد كيش به ثبت رسيد. کارخانه تولیدی در قطعات 17,18و32 شهرک صنعتی فاز 3 به متراژ 46،371 مترمربع احداث گردید و مجوز بهره برداری صنعتی (پروانه بهره برداری) ازکارخانه شرکت توسط سازمان منطقه آزاد کیش صادرگردیده است. به موجب‌ پروانه مذكور ظرفيت‌ سالانه توليد بتن دريك شيفت كاري معادل 50،000 متر مکعب و قطعات بتنی سبک 40،000 و قطعات بتنی نیمه سبک 30،000 و قطعات بتنی سنگین 10،0000 قطعه است.

[ چهارچوب کاری شرکت ]

فلسفه کاری ما

به عنوان شرکت ما، ماموریت ما ارائه راهکارهای بتن آماده و قطعات پیش ساخته بتنی با کیفیت بالا به مشتریانمان است تا در ساخت و سازهای خلاقانه و بادوام بهبود و پیشرو باشیم.

ماموریت ما

ارزش های ما شامل کیفیت برتر، نوآوری و رضایت مشتری است. با تمرکز بر این ارزش ها، بهترین محصولات و خدمات را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم و ارتباط مستدام و مثبتی را با آن‌ها برقرار می‌کنیم.

ارزش‌های ما

افق دید ما تلاش برای توسعه و رشد پایدار شرکت در صنعت بتن آماده و قطعات پیش ساخته بتنی است. با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و همکاری با مشتریان و شرکای تجاری، به راهبرد های جدید و بازارهای جدیدی پیش خواهیم رفت.

افق دید ما
[ +]
مشتری فعلی
[ +]
سال تجربه
[ +]
مهندسین مشغول به کار
[ +]
استاندارد دریافت شده

واحد تولید بتن آماده شرکت مجهز به 3دستگاه بچینگ به ظرفیت 100 متر مکعب بتن در ساعت می باشد.با توجه به اقلیم جزیره کیش و به منظور ارتقاء کیفیت بتن تولیدی، کارخانه از یک واحد آب سرد کن برخوردار بوده که قادر است روزانه 50 متر مکعب آب مورد نیاز بچینگ را با 5 درجه سانتی گراد تامین نماید. به منظور ارایه بتن با کیفیت و مطابق با استاندارد های موجود آزمایشگاه مستقر در کارخانه با اعمال سخت گیرانه ترین کنترل ها به صورت مستمر بتن تولیدی را کنترل می نماید.

1- سه دستگاه بچینگ با ظرفیت کل 100 متر مکعب در ساعت.
2- مخزن آب 500 متر مکعب و آب شیرین کن 150 متر مکعبی.
3- سیلوی ذخیره سیمان 2،000 تن و دپوی مصالح سنگی با ظرفیت 100،000 تن.
4- دستگاه آب سردکن با ظرفیت تولید 50 متر مکعب آب زیر 5 درجه سانتیگراد در روز.
5- پمپ موبایل دکل دار 3 دستگاه.
6- پمپ زمینی با ظرفیت 200 متر ارتفاع 2 دستگاه.
7- کامیون میکسر مجهز به پمپ دکل 1 دستگاه.
8- کامیون میکسر با ظرفیت های هفت، ده و دوازده مترمکعبی 9دستگاه.
9- لودر 2دستگاه.
10- کامیون کمپرسی 1دستگاه.
11- تریلی 4دستگاه.
12- تریلی بونکر 2 دستگاه و تریلی تانکر یک دستگاه.

سالن تولید قطعات پرسی با هدف تامین قطعات بتنی پرس شده به ویژه مبلمان شهری در سال 1383 آغاز به کار نمود. تولیدات این سالن شامل انواع جداول و کانیووهای خیابانی، کف پوش های بتنی (پیورس) به اشکال و ضخامت های مختلف و انواع بلوک های دیواری و نما در ضخامت های مختلف می باشد.
به منظور ارتقاء کیفیت محصولات تولید شده، این واحد مجهز به یک اتاق بخار است که برای انجام کیورینگ محصولات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

1- یک دستگاه پرس 70 تن با ویبره ppm 2،000 همزمان، فول اتوماتیک ساخت کشور اسپانیا جهت تولید جداول، پیورس و بلوک.
2- بچینگ 750 لیتری 1 دستگاه.
3- بچینگ 290 لیتری 1 دستگاه.
4- سیلوی ذخیره سیمان 2 دستگاه.
5- قیف دپوی مصالح 3 عدد.
6- دستگاه بسته بندی پالت 1 دستگاه.
7- حمام بخار 1،500 متر مکعب.
8- انواع قالب تولید پیورس، جدول، بلوک 22 قالب.
9- سرند مصالح 1 دستگاه.
10- لیفتراک 3 دستگاه.

سالن توليدي قطعات پيش تنيده و پيش ساخته بتني به مساحت 2،000 مترمربع در سال 1383 به بهره برداري رسید. اين سالن با دارا بودن 7 باند توليدي و برخورداري از دستگاه هاي تمام اتوماتيك شامل بچينگ، دستگاه توليد اتوماتيك و 3 دستگاه برش طولي، عرضي و مورب و همچنين دستگاه هاي توليد ديوارهاي پيش ساخته محوطه، قادر به توليد 240 مترمربع انواع قطعات پيش ساخته در روز مي باشد. توليدات عمده ي اين سالن شامل سقف هاي هالوكور به ضخامت هاي 15 تا 30 سانتي متر(جهت پوشش سقف تا دهانه هاي 14 متري بدون نياز به ستون مياني) و تيرچه هاي بتني پيش تنيده مي باشد.
اين سالن در سال 1387 مجهز به سايت توليد شمع هاي پيش تنيده – پيش ساخته با ابعاد 50 در 50 سانتي متر و طول آزاد گرديد.

1- یک دستگاه بچینگ یک مترمکعبی به صورت مشترک با واحد بتن.
2- سایت تولید، سالنی با ابعاد 15×140 متر با کلیه تجهیزات لازم.
3- ماشین آلات برش جهت برش قطعات به اندازه های لازم.
4- جرثقیل سقفی(سه دستگاه).
منابع تامین مصالح
سیمان، شن، ماسه و افزودنی مصالح تولید بتن و قطعات بتنی را تشکیل می دهد. سیمان مورد نیاز از کارخانه های دارای استاندارد از قبیل کارخانه سیمان هرمزگان و سیمان لامرد تامین می شود و ماسه و شن شکسته نیز از معادن و سنگ شکن های مستقر در شهرستان میناب که دارای کیفیت لازم در رنج استاندارد هستند خریداری می گردد. آب مصرفی از طریق اخذ انشعاب آب شیرین و همچنین تانکرهای آبرسان در محل کارخانه فراهم گردیده است. لازم به ذکر است جهت ذخیره آب شیرین دو مخزن بتنی آب به ظرفیت 500 متر مکعب تعبیه گردیده است. همچنین مواد افزودنی بتن نیز از کارخانه های معتبر که دارای نشان استاندارد هستند و با هماهنگی مشاور و کارفرما با توجه به نیاز پروژه تهیه می گردد.

شرکت کیش بتون جنوب که عضو انجمن بتن ایران می باشد و موفق به اخذ استاندارد اجباری بتن در رده های مقاومتی C30 و C40 و همچنین استاندارد بلوک های دیواری گردیده است. از این رو به منظور کنترل کیفیت محصولات تولیدی کارخانه شرکت از یک آزمایشگاه مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات برخوردار است که توسط مهندسین مجرب و با سابقه اداره می شود.
این آزمایشگاه کلیه محصولات تولیدی و نیز مواد اولیه وارده را به طور مستمر کنترل می نماید. این آزمایشگاه مورد تایید اداره استاندارد استان هرمزگان می باشد و موظف است به طور مستمر شیت های آزمایشگاهی خود را به اداره فوق ارایه نماید. بدیهی است در صورت نیاز و بر اساس تقاضای مشتریان محصولات تولیدی این شرکت توسط آزمایشگاه ثالث مورد تایید واعتماد سازمان کنترل می شود.

همانطور که در شرح فعالیت شرکت ذکر گردیده شرکت کیش بتون جنوب علاوه بر تولید بتن و قطعات بتنی و نیز سرمایه گذاری در اجرای پروژه ها اقدام به اجرای پروژه های متعدد در قالب پیمانکاری اقدام نموده که در زیر به تعدادی از پروژه های انجام شده اشاره می گردد :
1- اجرای سازه بتنی برج های مسکونی پرشین در 4 بلوک با 23 طبقه به متراژ 100 هزار مترمربع
2- اجرای سازه بتنی و انجام سفت کاری هتل ویدا کیش به متراژ 14 هزار مترمربع در 12 طبقه
3- اجرای سازه بتنی پارک آبی کیش به متراژ 20 هزار مترمکعب بتن ریزی
4- اجرای سازه بتنی برج های دامون شش به متراژ 10 هزار مترمربع در 12 طبقه
5- اجرای کالورت بتنی جهت تاسیسات زیرزمینی نیروگاه تولید برق کیش به متراژ 800 متر طول
6- اجرای اپرون بتنی فرودگاه کیش به متراژ 40 هزار مترمربع
7- اجرای پیورس و محوطه سازی و جدول بندی معابر کیش مجموعا 500 هزار مترمربع

پروژه های سرمایه گذاری
الف – برج های مسکونی آینده ساز کیش
برج های مسکونی آینده ساز در موقعیتی بی نظیر (ورودی شهرک صدف) و در مجاورت یکی از اصلی ترین محور های جزیره کیش (بلوار تهران) و در زمینی به مساحت 10229 مترمربع احداث شده است. مساحت زیر بنای پروژه بیش از 42000 مترمربع است که 27،871 متر مربع از آن به فضاهای خالص مسکونی اختصاص داده شده است. مجموعه دو برج 16 طبقه دارای 176 واحد مسکونی در پلان های مختلف (واحدهای تک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، دوبلکس و پنت هاوس) است که هر یک دارای پارکینگ سرپوشیده و انباری مستقل می باشد.

ب – شرح پروژه مسکونی آینده ساز نوبنیاد
مجتمع مسکونی آینده ساز نوبنیاد در مجاورت بلوار اصلی اراضی غربی (بلوار جاسک) در زمینی با مساحت 9968 متر مربع احداث شده است. مساحت زیر بنای پروژه 13570 مترمربع است که 11171 متر مربع از آن به فضای مفید مسکونی اختصاص داده شده است. این مجتمع دارای یازده بلوک در تیپ های A،B،C با پلان های مختلف یک خوابه و دو خوابه دارای پارکینگ است که مجموعاً 114 واحد مسکونی در سه بولک 3 طبقه و هشت بلوک 4 طبقه را تشکیل می دهند.

ج – پروژه مسکونی آینده ساز نوار سیاحتی
پروژه مسکونی آینده ساز نوار سیاحتی (VC64) در اراضی شرقی جزیره کیش واقع در میدان سیری، بلوار حافظ، نبش خیابان خاقانی، جنب هتل تعطیلات در زمین به مساحت 3070 متر مربع احداث شده است.
مساحت زیر بنای پروژه 9078 متر مربع بوده که 4600 متر مربع آن به فضای مفید مسکونی و 1820 متر مربع جهت لابی و ایوان منظور گردیده است. مجموعه فوق از چهار طبقه روی همکف شامل لابی و فضاهای مشاع و یک طبقه زیر زمین که شامل پارکینگ، انباری و فضاهای تاسیساتی است تشکیل گردیده است.

[ چطوری انجام میشه ]

از طراحی به اجرا

اگر دوست دارید بیشتر با شرکت ما آشنا شوید و نمونه‌کارهای ما را ببینید، کافیست این کلیپ را تماشا کنید. ما منتظر شنیدن نظرات و بازخوردهای شما هستیم و آماده پاسخگویی به هر سوالی درباره شرکت ما و خدماتمان می‌باشیم.

با تیم متخصص ما آشنا شوید

دارای مجوز فعالیت اقتصادی از 1374.05.01
دارای استاندارد بتن اماده
دارای استاندارد جدول بتنی پیش ساخته
دارای استاندارد بلوک های کفپوش بتنی
دارای استاندارد بلوک های سبک سیمانی
عضو انجمن بتن ایران

شرکت کیش بتون جنوب علاوه بر تولید بتن و قطعات بتنی و نیز سرمایه گذاری در اجرای پروژه ها، به اجرای پروژه های متعدد در قالب پیمانکاری اقدام نموده که در زیر به تعدادی از پروژه های انجام شده اشاره می گردد :

  • اجرای پیورس و محوطه سازی و جدول بندی معابر کیش مجموعا 500 هزار مترمربع.
  • اجرای سازه بتنی برج های مسکونی پرشین در 4 بلوک با 23 طبقه به متراژ 100 هزار مترمربع.
  • اجرای سازه بتنی و انجام سفت کاری هتل ویدا کیش به متراژ 14 هزار مترمربع در 12 طبقه.
  • اجرای سازه بتنی پارک آبی کیش به متراژ 20 هزار مترمکعب بتن ریزی.
  • اجرای سازه بتنی برج های دامون شش به متراژ 10 هزار مترمربع در 12 طبقه.
  • اجرای کالورت بتنی جهت تاسیسات زیرزمینی نیروگاه تولید برق کیش به متراژ 800 متر طول.
  • اجرای اپرون بتنی فرودگاه کیش به متراژ 40 هزار مترمربع.
  • برج های مسکونی آینده ساز کیش به متراژ 42000 متر مربع.
  • پروژه مسکونی آینده ساز نوبنیاد به متراژ 9968 متر مربع.
  • پروژه مسکونی آینده ساز نوار سیاحتی به متراژ 3070 متر مربع.